Про нас

Матір Божа – скарбниця ласк для всього людства. Україна- колиска рідного тепла. А Зарваниця- це той струмочок, що живить душу цілющою водою із Батьківщини Вічної і тлінної земної. Зважаючи на вагомість Чудотворного відпустового центру на місці об’явлень Матері Божої у Зарваниці, відчуваючи духовну єдність із батьківською землею, ми в далекій Америці назвали свою церкву “Матері Божої Зарваницької”. Ми – Християни, Греко-Католики. З повагою і любов’ю ставимося до всіх релігій світу. Прагнемо до діалогу в ім’я миру на землі, в ім’я правдивого служіння Богові. Обряд наш канонічний візантійський, визнаний Римським Архиєреєм, відповідає всім вимогам його духовної та юрисдикційної влади; забарвлений національним колоритом, цікавий і доступний для сприйняття. Українська Греко-Католицька Церква є найбільшою католицькою церквою свого права.

Якшо наше перше знайомство за посередництвом сторінок інтернету було успішним, давайте продовжимо його у живій формі спілкування з Богом в час Літургій у нашій церкві, які відбуваються кожної неділі о 10:00 годині ранку за адресою:

5321 17th Ave S., Seattle, WA 98108

  • Вечірня: кожної суботи – о 17:30 вечора
  • Святкові Дні – 19:00 вечора

Велику користь, моральний і фізичний відпочинок приносять спільні обіди, які ми часом організовуємо після Служби Божої. Це задля ближчого знайомства, обміну новинами, задля відчуття себе в оазисі рідного оточення посеред чужоземної пустелі. Запрошуємо до нас усіх, кому рідний греко- католицький обряд, а також усіх, в кого добрі наміри, чисте серце і велике бажання поспілкуватися з Богом, незалежно від віри і конфесії. Двері нашого храму відкриті. Нас 80 сімей, які проживають у Сіетлі та його околицях: хто з післявоєнного періоду, а хто приїхав у вічнозелений штат в кінці другого на початку третього тисячоліття.